Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,50 zł , zmiana od tamtej pory: 5,88%

link do konferencji

Zgłoś do moderatora
Nina Graboś nina.grabos@tensquaregames.com
do
Nina Graboś, ir
(więcej)
Odp. wszystkim

Szanowni Państwo,
w dniu dzisiejszym spółka Ten Square Games opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe za 1. kw. 2023 r. Przesyłam w załączeniu:- skonsolidowany raport finansowy Grupy Ten Square Games za 1. kw. 2023 r. w formie graficznej,- dane finansowe w xls,- oraz informację prasową.
Jednocześnie, serdecznie zapraszam raz jeszcze na konferencję wynikową Spółki, która odbędzie się już jutro - 23 maja br., o godz. 12:00. Podczas spotkania online zorganizowanego na platformie YouTube przedstawiciele organów Spółki przedstawią wyniki finansowe za ostatni kwartał oraz plany Spółki na najbliższą przyszłość. 

Konferencja odbędzie się w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski.

Link do streamu PL
Link do streamu ENG

Po omówieniu prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Serdecznie prosimy, aby każda z osób zadających pytanie przedstawicielom Spółki przedstawiła się z imienia i nazwiska. 

Z poważaniem,Nina Graboś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 6,92% 87,35 2023-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.