Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -51,73%

Linia trendu spadkowego rocznego trzyma kurs

Zgłoś do moderatora
Ograniczająca chorągiewkę od szczytu 30 zł poprzez szczyt 19 zł. Dzisaj przechodził precyzyjnie przez 9,76 jak to wybijemy i kurs pójdzie dalej to będzie sygnał do wzrostów. Póki co kurs wraca pod tą linię

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMEDLUB -4,68% 4,68 2021-11-30 17:01:54