Forum Giełda +Dodaj wątek

linia trendu spadkowa przelamana mam trend wzrostowy

Zgłoś do moderatora
13:40 - Otmuchów (Mateusz Londzin)
Bardzo dobre wyniki spółki cukierniczej opublikowane w zeszłym tygodniu dały mocny sygnał do wzrostu na papierach Otmuchowa. Najważniejsze informacje płynące z raportu za I kwartał to przede wszystkim osiągnięcie progu rentowności przez PWC Odra, główny cel spółki na 2014r., oraz wzrost zysku netto całej grupy o 200% r/r.
Po dzisiejszej rekomendacji kupuj z ceną docelową 10zł, wydanej przez analityków Erste, kurs spółki z Otmuchowa rośnie o ponad 6%. Z technicznego punktu widzenia najważniejszym oporem może być linia trendu spadkowego kształtująca się od początku 2013 roku, której przebicie może dać sygnał do dalszych wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,00% 3,56 2021-07-23 12:00:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.