Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,50%

Lider EKO żywności w drodze na GPW

Zgłoś do moderatora
Chce dobrać po taniości a P/E ile 14... śmiech, żadnego dyskonta.
Całe to GMO jak zakażą i przetwarzania żywności cel jest by za kilka lat 25-30% żywności sprzedawanej na rynku było EKO.
Wejście na rynek to konieczność przepalenia dziesiątek jak nie setek mln zł, a uzyskać poziom sprzedaży być rentownym to w ogóle.
Taki OFZ jest przykładem ile lat przepala? I co? Gdzie jest?
Bardzo dobry, mądry i skromny Zarząd BIP. Mało tego bardzo doświadczony w branży. Nie urwali się chłopcy z choinki.
Ale krok po kroku, konsekwentnie realizują strategię.
Trzeba chuchać by się wszystko udało, to na głównym BIP pokaże pazur jak fudusze będą chciały zając pozycję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -1,78% 33,20 2021-09-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.