Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,24 zł , zmiana od tamtej pory: 57,25%

Lider bankowej hossy - pięknie piszą na comparic!

Zgłoś do moderatora
Wszystko co dzieje się w sektorze ma związek z kredytami frankowymi. Najmocniejszy od pewnego czasu jest Alior Bank, który w ogóle nie posiada portfela kredytów frankowych. Dzisiaj, przy niezłych obrotach kurs nie tylko narusza poziom oporu 49 zł, ale i przekracza 50 zł. Alior nadal jest więc jednym z liderów bankowej hossy.
https://comparic.pl/euforia-na-alior-banku-jsw-i-kghm-pod-oporem-co-dalej-z-kursem-cd-projekt/ 
  • Lider bankowej hossy - pięknie piszą na comparic! Autor: ~Czytelnik12345

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 2,36% 79,00 2023-12-01 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.