Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 42,29%

liczby z umowy

Zgłoś do moderatora
podkreślam moim zdaniem
1.steam pobiera 30% prowizji , silnik unreal 10% więc farmie z kopii brutto zostaje 60 PLN
2. zmiana platformy na epic game cała umowa + promocja + serwis itd dajmy na to 60% te parędziesiąt milionów pewnie płatne
z góry a przewidziane kolejne zyski po osiągnięciu jakiegoś tam poziomu sprzedaży
Epic podnosi cenę za grę w wersji finalnej 120 - 150 Pln i mamy to samo co obecnie na steam tylko z tą różnicą że mamy globalnego wydawcy a wtedy i e-sport możliwy i rynek chinski ( tencent - udziałowiec epic )
tak to widzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 1,63% 24,90 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.