Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,73%

LfB garść statystyk

Zgłoś do moderatora
LfB jest doskonałym przykładem w którą stronę i w jaki sposób spółka podąża. LfD z oficjalnych komunikatów po roku w ok. 90k. W momencie uwolnienia grupa 4444.
LfB na teraz ma 7845. Po wydaniu LfB Prologue, zdecydowanie przyspieszyła budowa grupy. Za ostatnie 24 godziny to 88 osób. Średnia z ostatnich 4 dni to również 88 osób. Aktualnie na 139 not LfB prologue 89% jest pozytywnych, to dowód jaką wagę spółka przykłada do jakości.
30.07.19 przy grupie 5389 podała info o przekroczeniu 35k wishlisty, wśród najlepszych wishlist gra na 121 pozycji. Licząc ze średniej aktualnie wishlista może oscylować o okolicach 50k. i jest na 78 pozycji wśród najlepszych wishlist. Jeśli gra będzie bazować na assetach z LfD strona kosztowa gry powinienna być rozsądna? Wszystko wskazuje na większy potencjał niż TBI, zatem szykuje nam się kolejny zysk dla spółki. TBI rozczarowała premierą, na teraz ja jestem zadowolony, gra się zwróci na PC i da zarobić. Przed nami konsolowe wydania oraz mam nadzieję kontynuacja. A spoglądając jak ewoluuje LfB, wskazuje na duży potencjał kontynuacji TBI. A wszystko to w niszowym horrorze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 0,34% 29,50 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.