Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,66 zł , zmiana od tamtej pory: -21,76%

Leszczyna znów błysnęła w Radiu Zet

Zgłoś do moderatora
Tak, to kłamstwo. Policja nie strzelała wtedy do górników, tylko to byli chuligani

– odpowiedziała poseł.

Ale niektórzy górnicy byli ranni tam. To może przez przypadek?

– dopytywał red. Rymanowski.

Panie redaktorze, naprawdę? No, proszę się nie wpisywać w tę obrzydliwą pisowską propagandę, no jak pan może powtarzać takie bzdury, że w czasach Platformy Obywatelskiej ktoś strzelał do górników? W Polsce takich słów nie wolno wypowiadać. Do górników strzelali komuniści.


NIE WOLNO TAKICH SŁÓW WYPOWIADAĆ. ZAKAZ. CZYSTY PRL.
TAKA BĘDZIE WOLNOŚĆ SŁOWA POD RZĄDAMI PO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,73% 46,68 2023-03-22 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.