Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: 23,56%

LEPSZE JUTRO BYLO WCZORAJ

Zgłoś do moderatora
Trzeba byc malo doswiadczonym inwestorem ,zeby liczyc na okazyjne kupno dzisiaj. Wczoraj pisalem,poslugujac sie argumentami dlaczego dzisiaj bedzie wiecej kupujacych niz chetnych na sprzedaz . " ZNAWCY " potraktowali mnie jako naganiacza. Licytujacych sie wczoraj DOKAD TO SPADNIE ostrzegalem ,ze moga sie zdziwic przebiegiem sesji. Wczoraj dedykowalem ZNAFFCOM haslo wypisywane na murach , ktore stanowi tytul tego wpisu.
  • LEPSZE JUTRO BYLO WCZORAJ Autor: ~OBSERWATOR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 2,87% 1,07 2023-06-02 16:43:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.