Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -54,58%

Lepiej tK Biomass, notowania ciągle a nie fiksy i realne zyski

Zgłoś do moderatora
a nie obiecanki cacanki. Biomass za ostatnie 3 lata zarobił tyle ile obecna kapitalizacja :) a to dopiero początek wzrostów.

ale już mam kolejny typ z zyskami, dużymi umowami ale to dopiero podam :na dniach" po dokładniejszej analizie i odwiedzinach w siedzibie firmy podam mój kolejny typ to wzrostów co najmniej kilkudziesięciu %, który obecnie jest na dnie, kapitalizacja jest kilkukrotnie mniejsza niż wartość tylko w ostatnich 2 miesiącach podpisanych umów, spółka generuje zyski netto i operacyjne. Ale to podam jutro :) W portfelu będę miał wtedy już tylko BIOMASS bo to będzie perełka i tą drugą spółkę :)

Dzisiaj od 9 pisałem o BIOMASSie dał zarobić a to dopiero początek :)
  • Lepiej tK Biomass, notowania ciągle a nie fiksy i realne zyski Autor: ~biomass

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 28,24% 0,05 2020-03-25 11:46:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.