Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,45%

Leki przeciwzakrzepowe zmniejszają ryzyko zgonu w ciężkich przypadkach

Zgłoś do moderatora
Naukowcy na łamach "British Medical Journal" donoszą o obiecujących efektach podania leków przeciwzakrzepowych pacjentom z COVID-19. Ich zdaniem mogą one ograniczyć liczbę śmiertelnych przypadków wśród chorych w ciężkim stanie. Autorzy pracy podkreślają, że kluczowe znacznie ma czas ich podania.

link

Działanie przeciwzakrzepowe 1-MNA i uwalnianie prostacykliny (PGI2)

link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,92% 6,44 2022-05-20 10:05:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.