Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -63,78%

Lekcja, jak sie robi PR

Zgłoś do moderatora
Poszukuję żródła jak to sie robi PR. I patrzcie , pod nosem, ale ktoś podpowiedział.
Kapitały 2 lata conajmniej na minus. Rentowność sprzedazy na minus, Zarząd robi zapasy i mówi że przez to wynik ujemny. Nalezności znikome, a zobowiązania, ile ? ze 3x większe. Pieknie, No jedyny ratunek że to pozyczka od udzialowca...
A oni robią zapasy pod planowane kontrakty!. Od wójka z magazynu kupują czy jak? W końcu składowanie też kosztuje...., po co wujek ma dokładać.
Ale Wam kuku zrobili, tu chyba ze 13 zł było...
A Wy na Wolfa.....
Ja sie nie dziwię ze mu boki ze śmiechu puszczają.
Sorry to niemiłe, albo nie- miłe, ale cóż....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GEOTERM 0,62% 3,26 2020-11-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.