Forum Giełda +Dodaj wątek

Lech ja wczesnie pisałem 0,10 na IG --ZAITERSUJ SIE INTAKUSE

Zgłoś do moderatora
Autor: lechm2 [158.75.81.*], 2012-10-11 09:38
Witam,
cena nominalna będzie po 10gr, bo jeżeli macie do wyboru objąć akcje po 32gr i 10gr to co byście kupili?
To, że CR Media i BCEF złożyło wnioski to jest jakaś kpina, bardzo dobrze by mógł złożyć JRW propozycję, bo przecież jest właścicielem obydwu firm, to wygląda komicznie właściciel IGR (bo jest jedynym większościowym udziałowcem) składa dwa wnioski który jeden zakłada cenę nominalną 10gr, a drugi 32gr. Nie może się zdecydować jaką chce mieć cenę nominalną?
Pan Prezes IGR może nawet chcieć cenę nominalną 1000zł, przecież nie ma udziałów w IGR to może jedynie co pocałować JRW w cztery litery, Wy im jeszcze wierzycie, że cena nominalna będzie po 32gr?
Następną rzeczą jaką trzeba brać pod uwagę to emisja 200mln akcji przy 32 gr to jest kosmos jak dla spółki która nic nie robi, a ma tylko plany. Aktualnie w obrocie jest około 7mln papiera które się przewija przez rynek, jak dojdzie jeszcze 200mln to kurs akcji będzie wynosił 1gr, bo więcej ten "badziew" nie jest wart. Tutaj wystarczy wsypać około 3mln akcji żebyśmy znaleźli się poniżej 10gr, więc 200mln akcji które trafią częściowo w rynek to śmierć dla kursu.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie emisji dla silnego akcjonariatu czyli tych 200mln akcji dla 2-4 podmiotów które będą miały lock-up-y na 1-2 lata, wtedy będzie można zobaczyć jak spółka sobie radzi w nowej perspektywie.

CPH ma rację spółka to jedno z większych g... na całej giełdzie. Nie długo zabraknie określeń negatywnych na IGR, zarząd i RN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -14,59% 0,32 2021-10-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.