Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,95 zł , zmiana od tamtej pory: -15,72%

Leaks from IFC ;)

Zgłoś do moderatora
Słuchajcie dotarly do mnie materiały z jednej z kancelarii współpracującej ze spółką o opublikowaniu niebawem informacji związanych z wezwaniem ;)

Z ważnych praktycznych rzeczy mamy potwierdzenie, że akcje nabyte po 23 sierpnia na GPW moga być przedmiotem wezwania (ale przeniesione z LSE na GPW już nie):

1)     Czy mogę sprzedać w Wezwaniu akcje nabyte po jego ogłoszeniu?
 
Wezwaniem objętych jest 2.161.069 akcji Spółki, ponieważ tyle akcji było zarejestrowanych w KDPW w dniu 20 sierpnia 2021 r. i tylko te akcje mogą brać udział w Wezwaniu.


Powyższe oznacza, że akcje Spółki nabyte w okresie od dnia 23 sierpnia 2021 r. do ostatniego dnia przyjmowania zapisów tj. 7 października 2021 r. mogą być przedmiotem transakcji zawieranych na rynku regulowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i będą objęte Wezwaniem tak długo jak były zarejestrowane w KDPW najpóźniej 20 sierpnia 2021 r.


Żadne akcje Spółki przeniesione z LSE na GPW po 20 sierpnia nie mogą stanowić przedmiotu wezwania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,00% 6,70 2022-01-25 14:15:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.