Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -6,99%
Popatrzcie-tam nie ma za duzo ludzi na swiatowym poziomie-jest Prof. GLAPINSKI I Mr MorawieckI ale to zadne swiatowe gwiazdy ekonomii, osobiscie bardziej cenie prof. MARKA JASYRZEBSKIEGO, mam nadzieje, ze nie ulegnie manipulacjom. Potem lawka PIS jest pusya ( a, bym zapomnial o Prof. PAWLOWICZ, o niej z uwagi na kulture wypowiedzi trzeba koniecznie wspomniec)
  • Lawka PIS Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK -1,27% 2,33 2020-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.