Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: -38,00%

LaurenPeso - Yoshi - kontrakty wojskowe NATO

Zgłoś do moderatora
Dla mnie najważniejsza informacja została podana jako komunikat 29/2021 spółki Yoshi Innovation. To droga Polymertech (obecnie LaurenPeso) do kontraktów wojskowych, a jak widzimy sytuacja na świecie jest napięta.

Spółka przeszła pozytywnie proces rejestracji uzyskując kod NCAGE (NATO Commercial and Government Entity Code).

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40601282,yoshi-innovation-sa-29-2021-rejestracja-i-uzyskanie-przez-emitenta-kodu-ncage-nato-commercial-and-government-entity-code

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -1,78% 0,10 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.