Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -2,86%

Lauren peso polska warte obserwacji

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/LAUREN-PESO-POLSKA-S-A-Ponowna-zmiana-terminu-zakonczeniu-rozmow-w-zakresie-objetym-listem-intencyjnym-8179347.htmla co się wydarzyło 31.08.2021r.????ZROBIONO 4 wpisy KRS w dziale III, musieli dopełnić formalności przed PRZEJĘCIEMhttps://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=10744305&strona=1a więc do 31.10.2021r. będzie POŁĄCZENIE.Dlaczego Laurenpeso będzie warte powyżej 1 zł? - argumentyAcrebit, w którym mamy 2 wspólnych członków RN kupiło Yoshi, które jest większościowym udziałowcem Polymertech - komunikat, w którym jest opis zarówno Yoshi, jak i informacja o działalności Polymertech:https://www.bankier.pl/wiadomosc/ACREBIT-S-A-Informacje-na-temat-nowej-planowanej-dzialalnosci-Emitenta-Wycena-Yoshi-S-A-7932627.htmlWięc Polymertech jest obecnie we władaniu pośrednio przez Acrebit po przejęciu Yoshi przez Acrebit.Polymertech, który (tu cytat) ma zaplecze związane z Uniwersytetem Śląskim poprzez spółkę Spin-Us oraz Zespół dr Swinarewa, jak również silne kompetencje biznesowe i mocną pozycję w branży medycznej reprezentowane przez TMS, Yoshi SA:http://polymertech.pl/Dodatkowo warto zapoznać się z działalnością dr Andrzej Swinarew w innowacyjnych badaniach nad materiałami, w tym bakteriostatycznymi o szerokim zastosowaniu w medycynie.https://us.edu.pl/naukowcy-opracowali-organiczny-material-bakteriostatyczny/ cv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,02 2023-01-31 15:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.