Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,84 zł , zmiana od tamtej pory: -4,81%

Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
Lamentujecie jak wiejska dziewka, która rozpacza, bo jej chłop nie manifestuje codziennie swojej miłości wobec niej. Zrozumcie, że chłop ciężko pracuje, urabia się po łokcie w skwarze i brudzie, by na koniec dnia padać ze zmęczenia. Właśnie ta ciężka praca, a nie oklepane slogany powtarzane z częstotliwością serwisów TVP Info, jest prawdziwą afirmacją miłości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MABION -4,19% 20,79 2022-09-26 15:01:41