Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,60 zł , zmiana od tamtej pory: 21,70%

ŁADNY RAPORT ZA WRZESIEŃ I NOWE FARMY ... GO GO GO PRZYSZŁOŚĆ PHOTON !!!

Zgłoś do moderatora
Podsumowując raport za wrzesień:
- portfel przekroczył prognozy o 6,8% od początku roku (YTD).
- 62,3 GWh wyprodukowanej energii elektrycznej od początku roku w porównaniu z 36,9 GWh rok temu (+ 68,9%), napędzane przez
dodanie nowych węgierskich elektrowni w ciągu ostatniego roku
- od początku roku wzrósł łączny wolumen produkcji energii elektrycznej o 8,3%.
- program jest przeznaczony do
- Photon Water zawarł umowę z rządem Australii, Departament Obrony, wraz z rozpoczęciem procesu etap programu naprawczego PFAS. Ten program jest przeznaczony do zademonstrowania usuwanie PFAS na miejscu z wód gruntowych
- Photon Energy realizuje obecnie projekty PV w Australii (594,6 MWp), na Węgrzech (50,3 MWp), w Polsce (2,5 MWp) i Rumunii (91,0 MWp) i jest w trakcie dalszej oceny rynki możliwości.
- na Węgrzech niedługo skończą przyłączać następne farmy z końcem września (kolejne 6)

INWESTUJ !!! :-) nie graj
Pozdrawiam !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -3,73% 12,90 2020-11-26 12:30:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.