Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: 14,46%

Labocanna planuje pozyskać 10,7 mln zł z emisji akcji serii D

Zgłoś do moderatora
Notowana na rynku NewConnect Labocanna, spółka z branży konopnej, z emisji akcji serii D planuje pozyskać 10,7 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.
Spółka chce podwyższyć kapitał zakładowy o kwotę nie wyższą niż 1,53 mln zł, emitując nie więcej niż 15,3 mln akcji serii D o wartości nominalnej 0,10 zł.
Jedno prawo poboru upoważniać będzie do objęcia dwóch akcji nowej emisji, po cenie emisyjnej 0,70 zł za jedną akcję. Prawo poboru zostało ustalone 8 lipca.
Z zapowiedzi spółki wynika, że cele emisyjne dotyczą m.in. zapłaty za nieruchomość, w części której Labocanna chce uruchomić plantację medycznej marihuany, czy rozwoju Medican Campus. (PAP Biznes)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Labocanna-planuje-pozyskac-10-7-mln-zl-z-emisji-akcji-serii-D-8152374.html
  • Labocanna planuje pozyskać 10,7 mln zł z emisji akcji serii D Autor: ~mlodszy_inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA -0,34% 2,77 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.