Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,60 zł , zmiana od tamtej pory: -22,44%

Kwestia logowania z komputera w oddziale BGZ Paribas do innego banku

Zgłoś do moderatora
Witam.
Czy to jest normalne? Chcę spłacić szybciej kredyt hipoteczny poprzez skrócenie okresu kredytowania i tym samym zwiększenie raty. Oprócz zaświadczenia o zarobkach baardzo szczegółowego na druku banku i pieczęciach działu kadr, finansowego i dyrektora zakładu pracownik banku życzy sobie żeby zalogować się z jego komputera do innego banku tam gdzie wpływa moje wynagrodzenie i wydrukować przy nim wpływy z wynagrodzenia. Spotkaliście się z czymś takim bo jak żyję to pierwszy raz mnie coś tak głupiego spotkało.
  • Kwestia logowania z komputera w oddziale BGZ Paribas do innego banku Autor: ~vdamian

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL -1,47% 47,00 2020-04-03 16:49:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.