Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,30 zł , zmiana od tamtej pory: 20,85%

Kwestia czasu kiedy przebije 60 zł

Zgłoś do moderatora
Przejęcie ideabanku to tragiczna decyzja dla PEKAO. Niesie z sobą same ryzyka i zero korzyści. Po za tym nie ma dywidendy wiec w wtopa i zerowe stopy prawie. Nie wiem co trzeba mieć w głowie by kupować banki. W sensie na co liczyć niby. Że co że bedzie dobrze albo ktos odemnie kupi drożej bo ja kupilem. Albo że ja muszę wyjść na zero i ktos kupi odemnie po 100 zł LOL!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,23% 76,50 2021-04-23 13:14:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.