Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,26%

Kurs w ciekawym miejscu

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji spółki Kupiec (C/Z 9,8, C/WK 0,66, kapitalizacja 7,86 mln zł)
oferującej całopojazdowe przewozy międzynarodowych, z oraz do Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Turcji zbliżył się do dolnego ograniczenia kanału średnioterminowego trendu wzrostowego, w obrębie którego przebywa od marca ub. r.
  • Kurs w ciekawym miejscu Autor: ~krezus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KUPIEC -1,79% 2,19 2021-10-18 16:48:22