Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: 1,53%

kurs ukształtował dziś nikt :)

Zgłoś do moderatora
47.000 akcji z 20.000.000 = 0,25 % akcjonariuszy....
jak myślicie, na ile ta ilość ma moc sprawczą, nawet , gdy nie jest zadowolona z emisji?
ja postrzegam to pozytywnie: firma zbiera kapitał najtańszą drogą, bo nie nadąża z obsługą zamówień. Dla krótkookresowych gości, to lipa, dla inwestorów średnio i długookresowych, to świetny plan strategiczny dla taniego finansowania rozwoju......

o ile pamiętam CCC dokonało emisji ratunkowej , co nie przeszkadzało rosnąć cenie akcji w długiej perspektywie.......

  • kurs ukształtował dziś nikt :) Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 1,35% 5,99 2021-06-22 10:56:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.