Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: -53,79%

Kurs trzymany za mordę od wielu miesięcy

Zgłoś do moderatora
Nie będę tego tłumaczył. każdy kto ma chodź trochę pojęcia o inwestowaniu wie do czego zmierzam.na naszej bananowej jest kilka spółek w tej samej sytuacji codziennych notowań..nie namawiam nie naganiam pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMEDLUB -4,91% 4,45 2021-12-01 17:00:05