Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,80 zł , zmiana od tamtej pory: -0,41%

KURS SZORUJE DOLNE POZIOMY

Zgłoś do moderatora
z marcowego wybicia do 12X a trolle wzrostowe w tym sukces widzą. Buaaaaahahahahaha, nawet na plus w stosunku do dnia poprzedniego kurs nie może się dźwignąć a paru trolli już swoje: up up up kwik kwik kwik, szorowanie peronu itp itd. W każdej chwili można nakupić tego balona ile się chce a ci o jakimś peronie pitolą. Na PDA to już w ogóle baton za batonem na sprzedaży wisi a popyt na nie żaden. Dopóki cała emisja ostatnia nie wejdzie w rynek to będziecie trolle wzrostowe szorowali dolne pokłady aż miło a o wzrostach do 12X to możecie pomarzyć. A i jeszcze możecie przy tym pokwiczeć kwik kwik kwik.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 0,41% 73,50 2021-04-16 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.