Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,20%

Kurs poleci na łeb

Zgłoś do moderatora
Spółka, która rozpoczyna swoją działalność od razu przekłada premierę.... Jest to mało poważne. Teoretycznie za 5 miesięcy miała być premiera. Gdyby chociaż demo pokazali to co innego... Teraz to mogą sobie nawet napisać, ze przeznaczą kolejne 100milionów na grę. Mój typ to spadek dzisiaj kursu o 10%

Przekładanie premier to norma w tej branży, ale mogliby coś dać w zamian.

Ja będę wywalał jak tylko znowu wróci na 100 zł i poczekam rok aby wejść znowu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 6,38% 100,00 2021-10-15 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.