Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: 10,17%

Kurs owszem... dołuje nieco irracjonalnie, ale zauważcie, że tu to norma

Zgłoś do moderatora
Na Ranku od zawsze kurs robił i robi irracjonalne "przysiady" tuż przed zaskakującą momentem i swoim zasięgiem zieloną świecą (związaną z jakimś infem lub i bez niego!).

Prezes Jan w sumie jest znany z tego, że u niego nie ma tzw. insider tradingu - ba... jest wręcz odwrotnie... przed każdą poważniejszą mocno pozytywną informacją fundamentalną kurs nie rośnie a spada robiąc przesadzony w głębokości przysiad!
Naprawdę.
Zwróćcie uwagę, że tak było przed sprzedażą Świdnicy, identycznie przed podpisaniem porozumienia z Vantage.
Zwykle mocne zasięgiem i wolumenem świece wyprowadzane były z lokalnego dołka!
Inaczej mówiąc... przed wyskokiem widać było dbałość o zaniżenie bazy!

Czy może być jeszcze taniej niż dziś?
Zawsze może - tyle, że wolumeny nie pozwolą wejść przyzwoiciej...

A kilka Espi wisi w powietrzu: Wrocław, Olsztyn, Katowice, Miedziana Góra, Otwock, Piotrków Trybunalski.... to tylko te spodziewane w najbliższym czasie...

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RANKPROGR -3,70% 2,60 2021-10-20 17:00:00