Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 75,49%

kurs odbił od dna marcowego i kwietniowego, wystarczy

Zgłoś do moderatora
Kurs odbił od dna marcowego i od dna wyższego jakie pojawiło się ponownie w kwietniu 2020r. Odbił być może za sprawą wyników za I Q 2020r. Na tym raczej byłby koniec na najbliższe co najmniej ok. 0.5 roku. Drugi kwartał naturalnie słaby będzie ale to nie wszystko. Zmartwieniem podstawowym jest bieda panosząca się zagranicą wszelaka i meble tam eksportowane w większości produkcji forte, raczej nie znajdą nabywców wielu. Zmiana mebli pod wzorce z kolorowych gazet muszą poczekać co najmniej ok. 1 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 3,73% 36,15 2020-10-29 16:29:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.