Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,55 zł , zmiana od tamtej pory: -11,16%

Kurs leci w dół bo cha nas sprowokować do oddania

Zgłoś do moderatora
Nie dajcie się oszukać tu kurs nawet może polecić w dół do 8 złotych
Ale jak skończy się wystraszanie ulicy będzie pkc
Czyli nie dajcie.sie oszukać tutaj będzie minimum 100 zł wyłącz aplikacje na pol roku za 6 miesięcy będziesz się.cieszyl z kasiorki
Pozdrawiam wytrwalych
  • Kurs leci w dół bo cha nas sprowokować do oddania Autor: ~NN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -0,45% 11,15 2021-07-28 13:51:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.