Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,17 zł , zmiana od tamtej pory: 69,52%

kurs dywidendy

Zgłoś do moderatora
Przeliczenia walutowe dokonuje się  w oparciu o tabelę kursów średnich NBP tabela A z dnia poprzedniego przeliczanej transakcji. W przypadku dywidendy ASBIS wypłata była 0,05 $ w dniu 4/06/19 , a więc kurs $ z dnia 3/06 3,8292 PLN/$ razy 0,05$ równa się 0,1915 PLN , po zaokrągleniu 19 groszy. Wyjaśniłem? Wszystko się zgadza? pozdrawiam
  • kurs dywidendy Autor: biurodwa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 7,62% 3,67 2020-07-13 17:02:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.