Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,60%

Kurs BPC ma perspektywe do wzrostów utrzymnia sie na pozi.historycznych

Zgłoś do moderatora
Może BPC nie jest takie złe . Popatrzyłem na strone . Krypto. Medycyna. Akwizycje. Raczej tam nie ma nic do zbytniej krytyki. Może ktoś mi wskaże bardziej przyszłościowy papier. Spekulacyjnie są słabi ale fundamentalnie Patenty . Energia. Własna już traz waluta notowana na 6 Giełdach czy coś koło tego. To jakby spekuła chciała poszłoby razy 10 minimum. Dobry papier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -0,33% 60,40 2021-10-15 12:40:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.