Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,15%

Kurs a rozterki

Zgłoś do moderatora
Nie będę się odnosił to tekstów typu " spada", "naciągacze na wzrosty" bo takie dyskusje należy ol..
Nie jestem też wróżką dlaczego spada. Mogę tylko założyć:
- gdyby to ktoś z Zarządu potrzebował kasy, czy ktoś kto jest powyżej 5% to za chwilę się dowiemy
- są jednak też fundusze które mają poniżej 5% i tu nie będzie info
- mogą one chcieć wyjść z inwestycji z różnych powodów.Pamietajmy że są tacy co kupili je i po 4 zł i.potem jak w długim okresie kusiły się ok 7. Dla nich to jest ok.

Mając na uwadze list Prezesa z Zarządu nie zakładam że nagle w spółce wydarzyło się coś, co przekreśla strategie. Tak, bez ważnych info, tak na codzien, płynność nie powala i wyjście kilkunastoma tysiącami akcji ma duży wpływ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,10% 13,80 2021-06-23 16:38:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.