Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 29,49%

Kupujemy teraz przyszłość za 40% wartości spółki !

Zgłoś do moderatora
Trolle bez akcji i forumowe pieniaczki nie chcą pamietać, że Invention DOPIERO buduje szpital za 40 mln i jak beda przychody to kurs będzie nie ponizej 0,2 zł a powyzej 2,0 zł.
Kazdy wie na jakim etapie jest invention, jakie ma aktywa (udziały w SBE i MDA, działka za 5 mln itd) i przyznane 20 mln dotacji na dwa projekty.

Kupuje się teraz przyszlosc, kupuje koniec budowy i przyszle przychody i wzrost wartosci spolki, skokowy wzrost wartosci spółki po IV kwartale 2023 r a może już po III kwartale jak skonczą budowę przed terminem !
....nie odpowiada to na gieldzie są setki spolek ktore juz maja przychody i C/WK 100 a wiekszosć ma co kwartał milionowe straty a nie jak Invention po cenia ktora obecnie daje C/WK 0,8 o po zaksiegowaniu dotacji i rozliczeniu budowy C/WK 0,4.

Dlatego ciekawe, ze te wsioczki kwiczą tutaj na forum spolki, ktora ma obroty dzienne kilka tys zlotych....a moze to dlatego, ze tu te pieniaczki mogą się przebic ze swoimi wypocinami bo na innych spolkach ich trolling ginie w tlumie i jest zlewany :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -3,77% 0,17 2023-06-02 17:04:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.