Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -10,57%

„kupuj" z ceną docelową o 112 proc. wyższą od ówczesnej rynkowej.

Zgłoś do moderatora
Wzięliśmy pod lupę prawie 30 najnowszych raportów. Wyceny w nich zawarte implikują średnio 29-proc. przestrzeń do zwyżki (mediana sięga 26 proc.). W przypadku niemal 86 proc. raportów potencjał wzrostu jest dwucyfrowy.
Prym pod tym względem wiedzie Relpol, dla którego analitycy DM BDM rozpoczęli wydawanie rekomendacji od zalecenia „kupuj" z ceną docelową o 112 proc. wyższą od ówczesnej rynkowej. Raport podbił wycenę, ale nadal do szacunków ekspertów kursowi brakuje 81 proc. Relpol jest jednym z trzech największych w Europie producentów przekaźników elektromagnetycznych wykorzystywanych w automatyce przemysłowej, energetyce czy OZE. Eksperci podkreślają, że branże te stanowią około 70 proc. sprzedaży spółki i mają dobre perspektywy rozwoju w związku z postępującą transformacją energetyczną. Relpol jest w trakcie realizacji dużego programu inwestycyjnego, mającego na celu poprawę efektywności biznesu i wzrost sprzedaży do 2026 r. o blisko 50 proc.
  • „kupuj" z ceną docelową o 112 proc. wyższą od ówczesnej rynkowej. Autor: ~WZROST

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 0,00% 7,78 2022-01-17 15:17:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.