Forum Złoto +Dodaj wątek

kupować monety bulionowe czy używane wyroby po 95zł za gram

Zgłoś do moderatora
mam dojście do różnego rodzaju wyrobów ze złota 585 po 95zł za gram i pytam w co lepiej zainwestować ? proszę o odpowiedzi
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl