Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -49,04%

Kupować jak się leje krew...

Zgłoś do moderatora
Od jakiegoś czasu próbują zbić Redana, bo na szerokim jest słabo ...ale tak to nieudolnie wszystko wychodzi, obroty jak w kiosku ruchu...co z tego, że on będzie nawet i 10 groszy kosztował , jak ani nie kupisz a nie sprzedasz więcej niż za 1000 pln...po tyle...to tylko działa na psychologię , nic więcej nie znaczy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,00% 0,19 2022-10-03 09:27:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.