Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,64%

Kupiłem z Rynku za 6mln zł od Was akcji

Zgłoś do moderatora
Nie chce już przekonywać tłumu że BPC to szansa zarobienia milionów. Dziś albo jedziemy na 150 zeta , albo walne w Rynek tymi 6mln zeta I będzie po 20 zł. Nie mam zamiaru być Sam na pokładzie. Wkładam ostatnią bańke I albo zrozumiecie wasze szczęście albo miejci pretensje do soebie.
Zapraszam do tortu. Kupije już 6 miesięcy te akcje I circle lament że przewalają z prawa do lewa. Jak nie kupujecie to chociaż nie przeszkadzajcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.