Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: 31,98%

kupię akcje za 1 pln lub niżej

Zgłoś do moderatora
"Przychody finansowe za okres sześciu miesięcy zakończony 30 czerwca 2019 r. Obejmują 4,3 mln USD zysku z restrukturyzacji pożyczki od Big Dutchman Pig Equipment i 0,6 miliona USD zysku na restrukturyzację weksli własnych. W zgodności z umową podpisaną przez Grupę w sprawie pożyczki od Big Dutchman Pig Equipment, zadłużenia Grupy na podstawie umowa pożyczki została zrestrukturyzowana. Restrukturyzacja wiązała się z obniżeniem kwoty pożyczki do 1,0 mln EUR, co stanowiło spłacone w całości do lipca 2019 r. koszty finansowe za okres sześciu miesięcy zakończony 30 czerwca 2019 r. Obejmują 0,5 miliona USD kosztów odsetek od pożyczek, które jest niższy niż w okresie porównawczym z powodu restrukturyzacji głównych pożyczek Grupy, a także 0,2 mln USD koszty odsetek z tytułu leasingu w wyniku przyjęcia MSSF 16 od 1 stycznia 2019 r.Dodatnie różnice kursowe za sześć miesięcy zakończonych 30 czerwca 2019 r. Przypisano umocnieniu hrywny ukraińskiej wobec dolara amerykańskiego i euro, ponieważ ukraińskie spółki zależne Grupy mają znaczące zobowiązania finansowe w USD i EUR
  • kupię akcje za 1 pln lub niżej Autor: ~hommoh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,00% 1,30 2019-11-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.