Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

kupie akcje jak Peak wzrośnie i powróci do TOP 10

Zgłoś do moderatora
i jeżeli po aktualizacji gra będzie działać lepiej bo na razie to kolejny duży zawód. Miała w piątek być aktualizacja a jej nie było bo nic mi się z automat u nie ściągnęło samo a ja nie będę wchodził w jakieś ustawienia i nie wiadomo co jeszcze robił bo się na tym nie znam i nie muszę się znać. Narazić czuje się oszukany. Dodatkowo jak pisze email do Farmy to mi nie odpisuja totalnie olewaja wiec na ta chwile ja olewam ich akcje. Sprzedałem po ok 37 zł kupiłem Live chat na którym w 3 dni zarobiłem ponad 5 % w tym czasie Farm spadł o 3 % i jestem do przodu o 8 % i nie mam żadnego ryzyka czy ta gra będzie za chwile na 3 stronie czy na 5 stronie steam a jak na 5 to będą akcje pewnie poniżej 30. Jak wróci do Top 10 to kupię

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -13,04% 0,20 2018-09-28 15:07:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.