Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,38 zł , zmiana od tamtej pory: -11,96%

kupa rosnie

Zgłoś do moderatora
coraz to wiecej do kupy idzie

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ("Emitent") informuje, że w dniu 08 kwietnia 2021 roku otrzymał od Klienta działającego na globalnym rynku i dostarczającego rozwiązania w zakresie niestandardowych systemów do wierceń naftowych, gazowych i geotermalnych z siedzibą w Niemczech, zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie serii próbnej kontenerów elektrycznych służących do obsługi naziemnych wież wiertniczych z dopuszczeniem do pracy w temperaturach do - 45 stopni Celsjusza (onshore). Zgodnie z informacjami otrzymanymi od przedstawicieli Klienta, poprawne wykonanie próbnej serii kontenerów powinno skutkować złożeniem dalszych zamówień i uruchomieniem seryjnej produkcji tych kontenerów na rzecz ww. Klienta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,41% 1,22 2021-09-21 10:19:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.