Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,84 zł , zmiana od tamtej pory: -20,98%

Ktoś wie czy VOTUM ze swoją akcją przeciw kredytom w pln zaszkodzi PKO?

Zgłoś do moderatora
Czy PKO dawało kredyty, w których o stopie oprocentowania decydował zarząd?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Votum-rozszerza-dzialalnosc-o-sprawy-kredytow-zlotowkowych-pierwsze-pozwy-wytoczy-w-22-8350061.html
  • Ktoś wie czy VOTUM ze swoją akcją przeciw kredytom w pln zaszkodzi PKO? Autor: fif_111

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,48% 25,16 2022-08-11 10:16:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.