Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -30,15%

Ktoś sprzedaje przy tym kursie?

Zgłoś do moderatora
Jakim cudem mimo porozumienia wciąż mamy kurs na tym samym poziomie? Naprawdę ktoś sprzedaje?

To, że obniżenie kursu jest bardzo proste wcale mnie nie dziwi, bo często wzrost po dobrej informacji kończy się tak, że w jednym momencie wzrastający kurs potrafi spaść o kilka procent (oczywiście to zupełnie logiczne, prawda?;)), więc dlaczego ulica miałaby zainteresować się spółką, której kurs nigdy nie potrafi wzrosnąć?

Dziwi mnie jednak to, że ciągle coś takiego widujemy, co wskazywałoby na to, że ktoś musi oddawać swoje akcje na takich poziomach, bo inaczej po co takie kombinowanie z transakcjami po kilkadziesiąt akcji, itp.?

Jeszcze jedno. Zauważyliście, że często w jednej sekundzie mamy kilka transakcji po różnych kursach, gdzie ostatnia to przykładowo 11, 111, itp.? Kto normalnie odliczałby ilość akcji do zlecenia tak, aby ostatnia część była sprzedana w tak konkretnej ilości?;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,40% 0,51 2023-02-07 12:39:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.