Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 477,78%

ktoś chce wydymać obligatariuszy i akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
czytali propozycję aktualizacji planu restrukturyzacyjnego?
dla obligatariuszy zero gotóweczki, tylko zamiana kapitału na akcje. po nominale 0,80 zł.
ale dlaczego po 0,80 zł skoro dotychczasowe mają nominał 0,04 zł?
i jeszcze dowcip kwartału. akcje mają uczestniczyć w dywidendzie :D żartownisie z nich niezłe. spółka-bankrut a tu mają czelność o dywidendzie wspominać? co za bezczelne typy. na rympał idą i doskonale wiedzą czym to pachnie. upadłością i zero kasy dla oszukanych.
akcjonariusze też mogą czuć się wydymani, kiedy nagle dosypie się 12 mln akcji ni stąd ni zowąd. zresztą z drugiej strony co za różnica ile tych akcji jest, jak i tak tego już nie odwieszą, handlu nie będzie a spółeczka idzie w piach...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 12,70% 1,42 2021-09-21 11:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.