Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,86 zł , zmiana od tamtej pory: 27,26%

KTOŚ CHCE OGRAĆ RP? ZA CHWILĘ TAKI TURÓW MOŻE BYĆ NIE DO RUSZENIA

Zgłoś do moderatora
A PRZED TYM KTOŚ CHCE ZNISZCZYĆ TURÓW, ELEKTROWNIE JĄDROWE I ELEKTROWNIE Z WŁASNYMI ODKRYWKAMI WĘGLA, PRZEJDĄ DO GRUPY REZERWUARU ENERGETYKI UE. A PRĄD W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH JEST ZNACZNIE DROŻSZY. JAK BY ZLIKWIDOWALI TURÓW, TO POZOSTAŁE ELEKTROWNIE SPRZEDAWAŁY BY NAJDROŻSZY PRĄD W UE WŁAŚNIE POLSCE. ALE INTERES PLANUJĄ, A CO NA TO PANI MINISTER MOSKWA? POTRAFI UTRZYMAĆ TURÓW BEZ 500 000 OIRO DZIENNIE KAR?????? NA TAKIM STANOWISKU POWINIEN BYĆ KTOŚ, KTO TO POTRAFI PANIE PREZESIE KACZYŃSKI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,63% 10,00 2022-05-27 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.