Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: -26,42%

Która spółka następna da na szybko zarobić 100%?

Zgłoś do moderatora
Walor: LMGAMES

Dlaczego?

- kurs spadł w przeciągu ostatnich 10 sesji o ponad 80%, zdołowany wykorzystując spadki na CDR
- spółka wydała ostatnio Buider Simulator, którego zwroty prawdopodobnie zostaną ogłoszone na dniach (może nawet dzisiaj być espi!), co przełoży się - bazując na innych spółkach - na silny ruch w górę
- AD od wczoraj pokazuje akumulację, wiec wczoraj nastąpił punkt zwrotny - zmianę trendu
- widać po gamingu i Nasdaqu, że branża ta wraca "do łask"
- NC pozwala na ponadprzeciętne stopy zwrotu, w krótkim czasie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIRWAY -0,14% 0,70 2022-08-19 09:06:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.