Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 45,10%

Kto ZATRUDNIA trolli topiących inwestorów?

Zgłoś do moderatora
Na forum trwa zaciekła nagonka na trzymanie akcji w obliczu zdjęcia spółki z giełdy.
Jakieś wydumane stowarzyszenia, kłamstwa o zebraniu akcji na Walne, projekcje marzeń cenowych o absurdalnych poziomach 1 zł czy nawet więcej.
Wszystko to ma stworzyć otoczkę, że akcje opłaca się itrzymać i mozna na nich zarobić(!)

Kto koordynuje te działania i po co?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KCI 0,00% 1,16 2021-01-21 17:00:00