Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  638,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,19%

Kto zainwestował w Kęty - wygrał dużo kasy

Zgłoś do moderatora
Produkcja przemysłowa na pełnym gazie. Wyniki Kęt przez najbliższe 2-3 lata będą szalały. Spółka chce sprzedać sektor opakowań giętkich, by całą mocą rozwinąć produkcję przemysłową w dwóch pozostałych sektorach i to jest strzał w 10-tkę.
Teraz przez chwilę blokują wzrosty fundusze, które muszą wyjść ze względu na likwidację ofe ale później wszystko ruszy z kopyta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 1,15% 703,00 2021-08-02 14:26:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.