Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

kto wierzy w sprawiedliwość KNF URSUS!!!

Zgłoś do moderatora
wyrok- upadłość ursusa z wykonaniem natychmiastowym , kurs spada co dzień na łeb ale KNF nie widzi problemu że już jest po 0,29 ale HAWEzawieszenie to ogłosił KNF kilka dni przed zawieszeniem notowań które faktycznie WYRZUCILI z giełdy karając niewinnych posiadaczy akcji na tyle lat!!!, zamiast ukarać P Paluchowskieo który faktycznie zawinił nie nadsyłając raportów, a wszyscy myśleli że to zawieszenie notowań będzie krótkie i w tym miejscu czuję się O S Z U K A N Y,oddajcie mi pieniądze skoro nie pozwoliliście mi sprzedać albo sprawę nagłośnię za granicą i nie tylko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.