Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,31 zł , zmiana od tamtej pory: -12,53%

kto was tak tu nagonil?

Zgłoś do moderatora
czemu az tak poszliscie za ciemnym ludem? prosze wytlumaczcie bo jestem ciekawy...
vistal nie ma w tym momencie dostepu do wody a wy marzycie o budowie statków albo wierz do tej farmy w gdyni, czy nawet turbin....
hala na nab.indyjskim jest dzierżawiona dla innej firmy umownie jeszcze na 2lata , firma ta ma swoje zamowienia i nic tego nie zmieni.
na hutniczej gdzie obecnie pracują ludzie vistalu nie ma miejsca obecnie na prace offshore, mogą sobie tam klepać mosty i podobne konstrukcje stalowe ktore mozna w czesciach przewieźć tirami do wielkich gabarytow.
o czym wy sie tu rozmażyliście?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,26% 3,77 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.